Weekend w Londynie


Jadąc do Londynu na weekend? Jesteś zbyt zajęty, a może po prostu nieco leniwy zaplanować cały weekend? Cóż, to jest OK. Mieszka w Londynie od ponad 8 lat ułożyła kilka cennych wskazówek, co dzieje się w Londynie, co galerie, muzea i pałace królewskie które warto odwiedzić, gdzie zjeść i wiele więcej.


WEEKEND W LONDYNIE (koncentrujący się na historycznych ikon i atrakcje)

Transport: zalecamy, aby kupić kartę Oyster ( kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat transportu publicznego w Londynie ).Weekend w Londynie (koncentruje się na zabytkowych ikon i atrakcji)TWóJ własnym przewodnikiem TOUR STEP BY STEP / / >>> map ... postępuj niebieska linia <<<


Odmierzanie czasu


WIęCEJ INFO, LINKI


Sobota

Tower of LondonTower of London

Nasz własny wycieczka rozpoczyna się w Tower of London (Tower Hill stacja metra, Circle Line). Uniknąć długich kolejek i odwiedzić Wieżę między 10/9 jestem.

Jeśli czujesz się trochę leniwy i pieszo zwiedzać podczas gdy nie jest to opcja dla Ciebie, zalecamy Londyńskie autobusy wycieczkowe: Oryginalny zwiedzanie London - www.theoriginaltour.com lub Tours Big Bus - www.bigbustours.com. Hop-on hop-off i kosztów biletów około 25 funtów.

Jeśli autobus turystyczny Londyn nie jest dla Ciebie, mamy nadzieję, znajdziesz poniżej trasy ciekawej.
Odwiedzić Wieżę między 10/09 jestem. Znaleźć więcej informacji na temat Tower w Londynie i atrakcji historycznych ikon prowadzących

Pałac Buckingham ...Zmiana warty w Pałacu Buckingham

Od Tower of London autobusem numer 15 do Trafalgar Square (to gdzie Kolumna Nelsona jest). Będziesz przechodząc wokół pomnika, Katedra św Pawła, Royal Courts of Justice, Somerset House oraz Hotel Savoy.
Wysiąść na Trafalgar Square Mall doprowadzi cię do Pałacu Buckingham. Zmiana strażnik w pałacu Buckingham ma oficjalny czas rozpoczęcia 11:30, jednak strażnicy zaczęły docierać z muzyką na 11:15. Oficjalny czas uroczystości 30 minut kończąc na 12 w południe. Latem należy przybyć znacznie wcześniej, jeśli chcesz zbliżyć się do balustrady.

Jeśli zakończyć późno w Tower of London nie jechać autobusem ale weź rurę zamiast. Idź do St James (od stacji metra Tower Hill, Circle lub linii District). To zajmie Ci 10 minut, aby dostać się do Pałacu Buckingham od stacji.
Zmiana strażnik w Pałacu Buckingham został zaczyna się 11:30. Ceremonia trwa 30 minut.Znajdź więcej informacji o Pałacu Buckingham, zmiana warty, zabytek, Katedra świętego Pawła, Royal Courts of Justice, Somerset House oraz Hotel Savoy w Londyn ikony historyczne i atrakcje orientacyjne

Więcej informacji na temat zmiany w Gwardii

Portobello Road MarketPortobello Road Market

Gdy ceremonia kończy zalecamy odwiedzić Portobello Road Market (największy na świecie rynek antyków).

Jak się tam dostać: Posiadanie Green Park w prawo, idź do Hyde Park Corner (stacja metra w pobliżu Hyde Parku). Stamtąd autobusem nr 148 do Notting Hill Gate. śledź tłumu lub rynku znaki.

Istnieje wiele dobrych restauracji w okolicy Portobello Road Market. Jest to dobre miejsce na lunch.
Rynek odwiedziła i lunch cieszył należy zakończyć godzina piętnasta.

Jeśli chcesz odwiedzić Westminster Abbey czy galerie i muzea, zalecamy pominięcie rynku.
Znajdź więcej informacji o Portobello Road Market w Londynie rynki przewodnika

Big BenParlamentu, Big Ben i Westminster Abbey

Po obiedzie wziąć rurę w kierunku Baker Street (okrąg lub linii Hammersmith & City) i odwiedzić Madame Tussauds. Następnie probówkę ponownie kierunek Westminster stacja metra (Jubilee line). Można tam odwiedzić Westminster Abbey, sfotografować Parlamentu i Big Bena lub cieszyć wspaniały widok z London Eye.

Najlepsze zdjęcia z Parlamentu i Big Bena są z Westminster Bridge.
Wizyta Madame Tussauds zajmie Ci około 1 godziny.

Powinieneś być przez Big Ben około godzina siedemnasta.
Znajdź więcej informacji o Parlament, Big Ben i Westminster Abbey w Londyn ikony historyczne i atrakcje orientacyjne

Znajdź więcej informacji o Madame Tussauds i London Eye w Londynie Atrakcje w przewodniku

National GalleryOd Big Bena do National Gallery

Jest wojna Churchilla muzeum pokoje bardzo blisko do Parlamentu. To jest warte odwiedzenia. Stamtąd udać się na Trafalgar Square wraz Downing Street - numer 10 (oficjalna rezydencja premiera Wielkiej Brytanii) i Gwardia Konna.
Odwiedź National Gallery na Trafalgar Square. Założona w 1824 roku, mieści się tam zbiór ponad 2.300 obrazów z okresu od połowy 13 do 1900. Galeria jest ogromna, prawdopodobnie nie będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć wszystkie swoje ekspozycje. Odwiedź stronę Galeria i zaplanować, co chcesz zobaczyć w góry.
Znajdź więcej informacji o Galerii Narodowej i wojna Churchilla pokoje w muzeum Galerie Londyn i przewodnik muzea

Wstęp do Galerii Narodowej jest wolny.

National Gallery zbadać przejść do Leicester Square, gdzie można kupić pół ceny i zniżki na bilety do teatru na TKTS (www.tkts.co.uk).
Po długim dniu można zasługują na dobry obiad. Jest wiele restauracji w pobliżu Leicester Square, Chinatown i Soho.
Można zamknąć dzień w jednym z londyńskich klubów, znanych lub z ładnym wieczorny spacer wzdłuż Tamizy - gorąco polecam.
Musicale i teatrów zwykle zaczynają się około 8 wieczorem, kończąc na 10pm.Znaleźć więcej informacji na temat życia nocnego w Londynie Londyn sztuka, muzyka i kultura przewodniki

Znajdź więcej informacji na temat najlepszych restauracji w Londynie Jedzenie i picie w Londynie przewodnik przewodnikiem

Niedziela

Camden Lock MarketLONDON RYNKI i brunch

To będzie kolejny długi niesamowity dzień w Londynie, więc zaleca się rozpocząć od pysznego śniadania lub brunch. Brunch posiłek spożywane w środku rano w czasie normalnej śniadania i normalnego czasu lunchu jako substytut zarówno tych posiłków.

Dobre miejsca do jedzenia to około Camden Market, Columbia Road Flower Market, Rynek Spitalfields lub Brick Lane.

Rynki Londyn może być bardzo zajęty w weekendy więc tam dostać przez 11am.
Od 9 do godzina trzynasta.Znajdź więcej informacji o Camden Market, Columbia Road Flower Market, Rynek Spitalfields w Londynie rynki przewodnika

British MuseumBRITISH MUSEUM

Od Camden Market i Columbia Road Flower Market i rynku Spitalfields dojechać metrem do stacji Tottenham Court Road (linia Central). Stamtąd pieszo do Muzeum Brytyjskiego. Wstęp jest bezpłatny.

British Museum jest powszechnie uważany za jednego z największych na świecie muzeów historii i kultury. Jego stała kolekcja, licząca około ośmiu milionów dzieł, jest wśród najlepszych, najbardziej wszechstronnych i największy w istnieniu i pochodzi z wszystkich kontynentów, ilustrujące i dokumentujące historię ludzkiej kultury od jej początków do chwili obecnej.
Zakończ wizytę w Muzeum przez godzina piętnasta.Znajdź więcej informacji o British Museum tu: Londyn galerie i muzea

Teatr GlobePOMNIK, Tower Bridge, HMS BELFAST, Globe Theatre, Tate Gallery, London Eye, Big Ben i Parlament

Z British Museum iść z powrotem do stacji metra Holborn i podróży do stacji Bank. Korzystanie z rur podziemne tunele przejść do stacji Monument. Znajdziecie tam pomnik wielkiego pożaru Londynu.
Następnie przejechać przez London Bridge. Koniec koniec skręcić w lewo na HMS Belfast, Tower Bridge, Tower i Design Museum lub prawa do Globe Theatre, Tate Gallery, London Eye, Parlament i Big Ben. Od głowy Parlamentu do Trafalgar Square wzdłuż Downing Street - numer 10 (oficjalna rezydencja premiera Wielkiej Brytanii) i Gwardia Konna.

Można zjeść w Chinatown i Soho lub można spróbować kuchni indyjskiej w Brick Lane (blisko stacji Liverpool Street na linii Central).
Sugerowana spacer wzdłuż rzeki z wizytą w Galerii Tate np. zajmie Ci około 2-3 godzin.Znaleźć więcej informacji w Londyn ikony historyczne i atrakcje , galerie i muzea Londyn i atrakcji Londynu

Od głowy Parlamentu do Trafalgar Square wzdłuż Downing Street - numer 10 (oficjalna rezydencja premiera Wielkiej Brytanii) i Gwardia Konna.

Można zjeść w Chinatown i Soho lub można spróbować kuchni indyjskiej w Brick Lane (blisko stacji Liverpool Street na linii Central).
Dojdziesz Trafalgar Square około godzina dziewiętnasta.Znajdź więcej informacji o Downing Street - numer 10 w Londynie ikon historycznych i atrakcji

St Paul Cathedral Katedra świętego Pawła

Zakończ dzień przez wieczorny spacer wzdłuż katedry. Wsiąść do autobusu numer 15 od Trafalgar Square, zatrzymuje się obok św Pawła.
Znajdź więcej informacji o katedrze św Pawła w Londynie ikon historycznych i atrakcji


Share :)