Londyn za darmo


Londyn może być drogie miejsce do odwiedzenia (zakwaterowanie, transport ...), ale jest tak wiele można zobaczyć i zrobić za darmo. Sprawdź poniżej naszej "10 TOP + darmowych atrakcji w Londynie." Zapisz się na wycieczkę autobusem turystycznym i odwiedzić jeden z najsłynniejszych londyńskich muzeów darmowych lub galerii. Potem relaks, ponownie za darmo, w pięknych parkach londyńskich i cieszyć orzeźwiający kufel piwa w zabytkowych pubów w Londynie.

Wszystkie główne muzea London i galerii sztuki za darmo Muzea i galerie sztuki w Londynie
Odwiedź Tate Modern, Tate Britain, National Gallery, British Museum, Victoria and Albert Museum, Imperial War Museum, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki i więcej za darmo. Płacisz tylko tymczasowych wystawach. Sprawdź naszą Galerie Londyn i przewodnik muzea tak można zaplanować wizyty.
Porada: Somerset House - Courtauld Gallery - wstęp jest zazwyczaj 6 funtów, ale to jest wolny w poniedziałki w godzinach od 10 do godzina czternasta (za wyjątkiem świąt).

Westminster Abbey
www.westminster-abbey.org
Odwiedź Westminster Abbey za darmo. Abbey nigdy nie obciąża ludzi, którzy chcą się modlić. Zalecamy Evensong jak to jest najpiękniejsza usług w Opactwie. Jest na 5pm, od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem środy) i 3 po południu w soboty powiększonej niedziele.

St Paul Cathedral St Paul Cathedral
Wszyscy są zaproszeni do udziału St Paul Cathedral codzienne usługi. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj: codzienne usługi

London parki i ogrody
Relax w Hyde Park, St James Park, Green Park, Regent Park czy Greenwich Park za darmo. Zobacz więcej informacji o parku tutaj: London parki obsługi

London rynki
Antyki, moda, vintage, ręcznie robione sztukę i rzemiosło. Zobacz to wszystko i za darmo. Odwiedź Market Camden Lock, Petticoat Lane, Market Brixton, Portobello Road, Covent Garden Market, London Borought rynku lub Brick Lane. Zobacz więcej informacji tutaj: London rynki obsługi

Objazdowe zwiedzanie dzielnicy South Bank
Zobacz "Weekend w Londynie" i pobrać bezpłatny przewodnik i mapa ( kliknij tutaj ). Widać Tower, mostu Tower Bridge, HMS Belfast, Globe Theater, Tate Gallery, Southbank centrum, London Eye, Big Ben, Parlament, St James Park i Pałac Buckingham w jeden dzień.

Zmiana warty
Zmiana strażnik w pałacu Buckingham ma oficjalny czas rozpoczęcia 11:30, jednak strażnicy zaczęły docierać z muzyką na 11:15. Oficjalny czas uroczystości 30 minut kończąc na 12 w południe. Latem należy przybyć znacznie wcześniej, jeśli chcesz zbliżyć się do balustrady.

Street art i wykonawców
Covent Garden Market jest dobrym miejscem, aby zobaczyć najlepszych wykonawców Londyn.

Zapisz się na wycieczkę autobusem zwiedzanie

Odwiedź http://data.mapchannels.com/mc3/1095/bustour_1095.htm?v=20090319053946.
źródło: www.londonforfree.net

Darmowe
St Martin w kościele Fields ( www.smitf.org ) - darmowe koncerty, lunch
Southbank Centre ( www.southbankcentre.co.uk ). Darmowe imprezy - kliknij tutaj .

Trial w Old Bailey
Old Bailey jest chyba najbardziej znanym sąd karny na świecie. Można oglądać postępowanie z galerii publicznych w godzinach od 10, od poniedziałku do piątku.

Speakers 'Corner
Przyjdź i omówić to, co jest dla Ciebie ważne. Speakers 'Corner jest obszar, gdzie na świeżym powietrzu wystąpień publicznych, debaty i dyskusje są dozwolone. Oryginalna i najbardziej znany jest w północno-wschodnim rogu Hyde Parku w Londynie. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie ma immunitetu od prawa, ale w praktyce policja są bardziej tolerancyjni.

Abbey Road
Przekraczanie Abbey Road jak Beatles: www.abbeyroad.com / Crossing

Premiera filmu na Leicester Square
Zobacz gwiazdy filmowej w Londynie na Leicester Square. Sprawdź jakie premiery filmowe są planowane Westminster City Council site.

Londyn z rodzaju za darmo
Oto kilka wskazówek:
Przydatne linki: wolne Londyn przewodnik i mapy. Pobierz tutaj
Share :)