Z lotniska Gatwick (Stansted, Heathrow, Luton) do Londynu


Dojazd do i z lotniska Heathrow, Gatwick, Stansted i Luton. Koleją, autobusem lub taksówką.

Podróż do i od lotniska Heathrow

Heathrow Airport znajduje się 15 km na zachód od centrum Londynu i łatwo dojechać samochodem lub środkami transportu publicznego.

1) Najszybszy: podróż do iz lotniska Heathrow - POCIąGIEM

a) Heathrow Express to bezpośredni szybki pociąg łączący lotnisko i dworca kolejowego Paddington w Londynie (gdzie znajduje się również stacja metra Paddington na linii Bakerloo). Pociągi kursują co 15 minut, podróż do stacji Paddington trwa około 15 minut. Dla cen i dalsze informacje, patrz www.heathrowexpress.com . Porada: Bilety zakupione w Internecie są dyskontowane (bez kosztów biletów ze zniżkami około £ 18, zdyskontowanych biletów = £ 16.50).

b) Heathrow Connect: zatrzymanie usługi Londynie, nazywając w lokalnych stacjach w zachodnim Londynie i osiągnięcia London Paddington Kolejową Stationin 26 minut. Bilet kosztuje około £ 8,50. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia: www.anialichota.com.

Przydatne informacje:
Sieć kolei Heathrow mapa
Podróż między lotniskami (Heathrow, Gatwick i Stansted)


2) Najtańszy: podróż do iz lotniska Heathrow - metrem

Londyńskie metro jest Piccadilly Line zapewnia najbardziej opłacalne trasy kolejowe między lotniskiem Heathrow a stolicą. Podróż trwa niecałą godzinę i nie należy czekać dłużej niż dziesięć minut na pociąg, nawet poza szczytem.
Heathrow ma trzy stacje metra, wszystkie są w Travelcard Strefa 6. Jednorazowe, do centrum Londynu kosztuje ok. 5 funtów. W przypadku zakupu Travelcard i jesteś przykryciem londyńskich autobusów i niektórych pociągach głównego nurtu zbyt. Bilety są dostępne na wszystkich stacjach metra w Londynie, od kas biletowych lub maszynach. Pre-paid Oyster może być również używany na stacji londyńskiego metra.

Przydatne informacje:
Który bilet potrzebuję? Travelcard lub kartę Oyster? Znajdź odpowiednie informacje Prosz
Heathrow Terminals 1, 2, 3 - rozkłady jazdy, planowanie trasy, itp.
Heathrow Terminal 4 - rozkłady jazdy itp. Planuj podróż
W nocy N9 autobus połączy Heathrow w Londynie. Kursuje co 30 minut od dworca autobusowego (powyżej stacji metra).


3) drzwi do drzwi: do i od lotniska Heathrow - przez autobusy i taksówki

Bezpośredni autobus kursuje pomiędzy terminalami Heathrow i duża liczba hoteli w pobliżu lotniska: "Hotel by Bus" ( www.hotelbybusheathrow.com ).
Heathrow taksówki, Minicabs i szoferów ... kliknij tutaj: www.heathrowairport.com / transport-i-kierunki / taksówki

Przydatne informacje:
Podróż między terminalami Heathrow
Heathrow parkingowe mapę i wskazówki
Opcje Heathrow parkingowe


Podróż do i od lotniska Stansted

London Stansted Airport jest łatwo dojechać komunikacją miejską lub samochodem. Ma fantastyczny wybór połączenia transportowe z centrum Londynu, z opcji na każdą kieszeń, rozkłady jazdy i miejsc docelowych.

1) Najszybszy: do i od lotniska Stansted - koleją

Stansted Express kursuje co 15 minut i osiąga London Liverpool Street w 46 minut. Pociągi odjeżdżają ze stacji kolejowej Stansted Airport, położony bezpośrednio pod terminalem. London Underground połączenia są dostępne na Liverpool Street i Tottenham Hale. Pociągi odjeżdżają co 15 minut. Ekspresowe klasy single fare £ 22,50 (£ 21,50 rezerwacja online). Do londyńskiego metra usługi, zmiany w Tottenham Hale (Victoria Line) lub Liverpool Street (Circle, Metropolitan i Hammersmith & City linie). Aby uzyskać więcej informacji prosimy o sprawdzenie www.stanstedexpress.com .


2) Najtańszy: do i od lotniska Stansted - autobusami

Bus lotniska Stansted i dworzec autobusowy znajduje się naprzeciwko głównego wejścia terminalu. Bilety autokarowe można kupić w kasie w hali przylotów (czynny 06:00 do 01:00), w dworca autobusowego (24 godziny, siedem dni w tygodniu) lub na pokładzie. Taryfy autobusowe i godziny mogą ulec zmianie, więc proszę o potwierdzenie z operatorem przed podróżą.

a) Obsługa: easyBus - przeznaczenia: Baker Street, London - częstotliwość: do co 20 min - czas podróży / taryfa: 75 min / od £ 2 - więcej informacji: www.easybus.co.uk / Londyn-Stansted

b) Obsługa: National Express A6 - przeznaczenia: London Victoria - częstotliwość: do każdego 10 min - czas podróży / taryfa: 85-100min / od £ 10,50 - więcej informacji: www.nationalexpress.com

c) Obsługa: National Express A9 - przeznaczenia: Stratford i London Liverpool Street - częstotliwość: do co 30 min - czas podróży / taryfa: 45-60min / od £ 8,50 - więcej informacji: www.nationalexpress.com

d) Obsługa: Terravision A50 - przeznaczenia: London Victoria - częstotliwość: do każdego 30 min - czas podróży / taryfa: 75 min / od £ 9 - Więcej informacji: www.terravision.eu

e) Obsługa: Terravision A51 - przeznaczenia: London Liverpool Street - częstotliwość: do każdego 30min - czas podróży / taryfa: 55 min / od £ 9 - więcej informacji: www.terravision.eu

f) Usługa: Terravision A52 - przeznaczenia: London Stratford - częstotliwość: do co 30 min - czas dojazdu / taryfa: 40 min / od £ 6 - więcej informacji: www.terravision.eu


3) drzwi do drzwi: do i od lotniska Stansted - taksówkami

Znaleźć więcej informacji tutaj

Przydatne informacje:
Podróżowanie między Stansted i Gatwick: użyj Gatwick Flyer (transfer z lotniska)
Podróż między lotniskami
Parking Lotnisko Stansted


Podróż do i od lotniska Gatwick

Istnieje wiele sposobów na uzyskanie z Gatwick do Londynu. Porównanie czasu przejazdu poniżej:

1) Najszybszy: podróż do iz lotniska Gatwick - koleją

a) Gatwick Express - non-stop pociąg do dworca kolejowego Victoria kursuje co 15 minut a czas podróży 30 minut. London Underground połączenia na stacji metra Victoria (linia Victoria). Fares: £ 18,90 (w każdej chwili single), online fare = £ 16,85. Więcej informacji na temat www.gatwickexpress.com .

b) Southern Trains - Southern pociągi usług do dworca kolejowego Victoria via East Croydon i Clapham Junction uruchomić cztery razy na godzinę a czas podróży wynosi około 35 minut. Więcej informacji na temat www.southernrailway.com .

c) First Capital Connect - Usługi w London Bridge (kolejowego i stacji metra) i St Pancras International (kolej i stacja metra) uruchomić cztery razy godzin a czas podróży między 30 a 45 minut. Więcej informacji na temat www.firstcapitalconnect.co.uk .


2) Najtańszy: podróż do iz lotniska Gatwick - autobusami

easyBus - tanie częste transfer z lotniska usługi non-stop z Gatwick do Londynu (iz Londynu Gatwick) z cenami od £ 2. Autobusy odjeżdżają co 15 minut w godzinach szczytu i uruchomić w ciągu dnia i nocy, zarówno z północy i południa na terminale Earls Court / West Brompton w centrum Londynu (gdzie znajdziesz West Brompton? Stacja metra na linii powiat). easyBus pracuje siedem dni w tygodniu, z wyjątkiem dnia Bożego Narodzenia i może być używany przez każdego pasażera linii lotniczych. Znaleźć więcej informacji na www.easybus.co.uk / Londyn-Gatwick .

Przydatne informacje: Podróż między lotniskami. Znajdź swoje opcje podróży między Gatwick, Heathrow, Luton i Stansted Prosz


Podróż do i od lotniska Luton

Istnieje wiele sposobów na dotarcie z lotniska Luton do Londynu. Porównanie czasu przejazdu poniżej:

1) Najszybszy: podróż do iz lotniska Luton - koleją

Regularne połączenia kolejowe pomiędzy Luton Airport Parkway dworca i centrum Londynu (St Pancras Stacja) podejmują tak mało jak 21 minut z East Midlands Trains (www.eastmidlandstrains.co.uk) i 25 minut z First Capital Connect (www.firstcapitalconnect. co.uk). Jak dostać się do Luton Airport Parkway Station z lotniska? Jest autobus operacyjny usługi między stacją i Luton Airport (podróż trwa tylko 5 minut).


2) Najtańszy: podróż do iz lotniska Luton - autobusami
  • EasyBus: www.easybus.co.uk - podróż trwa 1 godzinę 20 minut, ceny zaczynają się od £ 2
  • National Express - znaleźć więcej informacji tutaj
  • Greenline (usługa 757). Zatrzymuje się na Baker Street, Marble Arch i London Victoria. Znaleźć więcej informacji tutaj .

Share :)