London transport publiczny


Proszę znaleźć zwię£y przewodnik londyńskiego transportu publicznego. "Czy mogę używać Travelcard lub kartę Oyster? Gdzie można uzyskać bezpłatną rurkę i mapę autobusie? Tak więc, wszyscy razem, ile zapłacę? " Znajdź poniżej:

Szybkie podsumowanie
 • Mapa londyńskiego transportu jest podzielony na 6 stref. Wszystkie najważniejsze zabytki (Pałac Buckingham, Big Ben, Parlament, Tower itp.) są w strefie 1. Tylko z Greenwich Cutty Shark i Royal Observatory jest w strefie 2.
 • W Londynie albo Travelcard lub kartę Oyster stosowany jest podczas podróży w rury, autobusy i inne usługi transportowe. Travelcard jest normalny bilet papierowy, karta Oyster to jest bilet elektroniczny smartcard.
 • Karty Oyster i Travelcard można kupić na każdej stacji metra.
 • Jeżeli przyjeżdżasz do Londynu na weekend, zalecamy, aby kupić jedno-dniowy (to kosztuje £ 7 i może być stosowany na wszystkich autobusach i rurki w strefie 1 i 2) lub Oyster Card (bilet elektroniczny smartcard. Trzeba będzie przedpłaty kartę Oyster z £ 5 minimum kredytowej. Następnie wystarczy dotknąć karty żółtego czytnika znajdującego się przy bramie lampowych i we wszystkich autobusach i tak jesteś za). Jeśli uważasz, że będzie płacić mniej niż £ 7 dni w środkach transportu publicznego, a następnie karta Oyster jest to, czego potrzebujesz.
 • Jeżeli przyjeżdżasz do Londynu na tydzień zaleca się kupić 7 dniowy za £ 29.20 (może być stosowany na wszystkich autobusach i rurki w strefie 1 i 2). Możesz również dodać 7 dniowy na karcie Oyster.
 • Cap Cena: nigdy nie będzie płacić więcej niż £ 7 dni (w weekend) w przypadku podróży w strefie 1 i 2 i £ 8,40 dni w ciągu tygodnia.
 • Fares w strefie 1:
  • tube - single podróż w gotówce: £ 4,30. Płatny kartą Oyster: £ 2,00.
  • autobus - pojedynczy przejazd w gotówce: £ 2,30. Płatny kartą Oyster: £ 1,35
 • Od poniedziałku do soboty pociągi działają na ogół między 5 rano a północą. Godziny pracy są ograniczone w niedzielę.
 • Pobierz darmowe rurkę i mapę autobusu na stacji metra lub pobrać go tutaj . Central London bus map można pobrać tutaj i DLR (Dockland Light Railway, do użycia podczas podróży do Greenwich) tutaj .
 • Staraj się unikać rano (od 8 rano do 9 rano) i wieczorem (od godzina siedemnasta do 7pm) godziny szczytu.
 • Autobusy nocne: Londyńskie autobusy uruchomić w nocy. Pobierz mapę Central London Bus noc tutaj . Trafalgar Square jest centrum dla autobusów nocnych.
 • Sprawdź Transport for London stronie internetowej więcej szczegółów (mapy, planowanie trasy, bilety na żywo aktualności promocje etc.) Adres strony internetowej: www.tfl.gov.uk

Travelcard: Travelcard Oyster card (i żółtego czytnika): Karta Oyster


Planuj podróż

Planowanie podróżyPrzydatne wskazówki:

London Tube

Lotnicze, mapy itp. - patrz wyżej

Jak korzystać z karty Oyster w Londynie na rurze (video)

Autobusy w Londynie

Lotnicze, mapy itp. - patrz wyżej

Znajdź "Londyn za darmo Bus Tour" poniżej (tania alternatywa dla drogich wycieczek autobusowych korzystających z transportu publicznego)
DLR (Docklands Light Railway)

DLR jest zautomatyzowane metro lekkie pokrycie East London głównie. Będzie potrzebny podczas podróży do Greenwich odwiedzić Shark Curry, Greenwich Market lub The Royal Observatory z linii Meridian. Pobierz mapę DLR tutaj . Znajdź więcej informacji o DLR tutaj: www.dlrlondon.co.uk


Thames Clipper Bus Rzeka

Thames Clippers jest woda-bus operacyjny usług na Tamizie. Będzie potrzebny podczas podróży do Greenwich odwiedzić Shark Curry, Greenwich Market lub The Royal Observatory z linii Meridian. Jest to również dobra alternatywa dla droższych wycieczek Thames łodzią. Znajdź więcej informacji tutaj: www.thamesclippers.com

Szukasz wycieczki Thames Boat? Pobierz przewodnik rejsy po Tamizie tutaj .


Rower

Jeśli masz trochę czasu w Londynie, zalecamy korzystać z Londynu na rowerze. Możesz odwiedzić Londyn parki, Camden Market i Greenwich w jeden dzień.

Wycieczki rowerowe w Londynie organizowane są przez: London Bicycle Tour Company , Fat Tire , BrakeAway lub Cycle Tours of London .

Można również wypożyczyć rower z tych spółek lub użyć świetny rower London schemat podziału "Hire Barclay Cycle" (znany również jako rowery Borysa, po Boris Johnson, burmistrz Londynu, który wprowadził je i który jest także zapalonym biker). Znajdź więcej informacji na temat tego miejsca .

Jak Cycle Barclay Zatrudnij prace programu? Zobacz film poniżejMapy ulubionych tras rowerowych w Londynie - mapa 1 , mapa 2


Jazda na rolkach

Fajny i ekscytujący sposób, aby zwiedzić Londyn i poznać nowych przyjaciół. Dołącz środę ulicy Skate (Więcej informacji na temat www.londonskate.com ). Więcej "łyżwy spotkać Ups" można znaleźć tutaj: www.lfns.co.uk , www.cityskate.co.uk lub tutaj www.thefns.com .


Kolej

Podczas podróży, w Londynie można również użyć rozległą sieć kolejową. Travelcard i karta Oyster może być używany.

Wakacje w Hampton Court? Podróż pociągiem z dworca Waterloo. Powrót koszt biletu około £ 8, podróż trwa około 35 minut.
Share :)